Anna Zaradna

Anna Zaradna WIELE CI OSZCZĘDZI!

ANNA ZARADNA to Polska marka praktycznych i funkcjonalnych artykułów gospodarstwa domowego do pieczenia, grillowania i przechowywania żywności niezbędnych w każdym domu. Uzupełnieniem asortymentu marki Anna Zaradna jest szeroka gama artykułów niezbędnych do utrzymania czystości i porządku w domu, biurze czy miejscach publicznych. Produkty marki Anna Zaradna cechują się wysoką jakością w atrakcyjnych cenach. Innowacyjna szata graficzna produktów Anna Zaradna zdecydowanie wyróżnia się na półce.

ANNA ZARADNA WIELE CI OSZCZĘDZI!

W ofercie marki Anna Zadana znajdują się:

folie spożywcze i aluminiowe,
woreczki i torebki do przechowywania żywności,
papiery i rękawy do pieczenia,
worki na śmieci,
rękawice gumowe, foliowe, nitrylowe,
szeroki wybór ściereczek z mikrofibry,
gąbki do mycia naczyń i zmywaki,
mopy
szczotki,
naczynia jednorazowe idealnych podczas grillowania oraz pikników.
Z produktami Anna Zaradna codzienne prace domowe będą łatwe i przyjemne!

 

 

 

CHROŃ ŚRODOWISKO RAZEM Z NAMI!

Wszystkie worki na śmieci marki Anna Zaradna są produkowanie w oparciu o innowacyjny proces recyklingu odpadów foliowych. Worki na śmieci wykonane są z regranulatu z odpadów foliowych i nadają się do ponownego recyklingu. Jeden worek na śmieci może być wielokrotnie poddany recyklingowi.

Naczynia jednorazowe z materiałów biodegradowalnych to kolejny krok ku ochronie naszego środowiska. Do oferty Piknikowej artkułów jednorazowych Anna Zaradna zostały wprowadzone produkty wykonane z certyfikowanego papieru pulpy trzcinowej drewna, czyli materiałów które łatwo ulegają biodegradacji. Linia produktów z materiałów naturalnych jest stale rozwijana. O kolejnych nowościach poinformujemy już niebawem.